Daniela Kuhnová kuhnova.poradenstvi@gmail.com Osobní a manažerské poradenství certifikovaná koučka, poradkyně, manažerka, mediátorka a facilitátorka
koučink, poradenství, mediace, manažerské poradenství, párová terapie, problémy ve vztahu, řešení konfliktu, koučink online, komunikace s partnerem, pomoc se vztahem, vztah v krizi, vztahové poradenství online
koučink, poradenství, mediace, manažerské poradenství, párová terapie, problémy ve vztahu, řešení konfliktu, koučink online, komunikace s partnerem, pomoc se vztahem, vztah v krizi, vztahové poradenství online

Služby

Koučink

Pokud cítíte nespokojenost, nevyváženost a potřebu zásadně změnit jednu či více oblastí svého života, je koučink metoda právě pro Vás. Během naší práce nahlédnete své negativní programy a vzorce, které Vám bránily vytvořit si takový život, jaký si přejete. Poznáte svůj potenciál a talenty. Budete rozvíjet své silné stránky a formulovat nová, pozitivní přesvědčení. Změníte své vnitřní nastavení a společně s tím i realitu kolem Vás. Vaše vztahy, práce či životní styl začnou být zdrojem Vašeho naplnění a spokojenosti. Provedu Vás celým procesem, podpořím Vás při definování Vašich cílů a realizaci jednotlivých kroků, které k nim povedou.     

Poradenství 

Řešíte určitý problém nebo náročnou životní situaci a nemůžete najít cestu ven? Volíte z více alternativ a obáváte se, že nezvolíte správně? Dělají Vám starosti například partnerské či rodinné vztahy, nebo konflikty v práci? Nabízím vám podporu, zklidnění a prostor, abyste mohli poodstoupit od toho, co vypadá příliš velké. Společně probereme vaši situaci a možnosti, které máte k dispozici. Možná objevíme i takové, které vás předtím nenapadly. Snažím se klienty inspirovat k nadhledu, pozitivnímu a konstruktivnímu nasměrování a využívání zdrojů pomoci ve svém vlastním okolí. Radím se zvolením vhodného postupu i způsobu komunikace. Pracuji s jednotlivci i s páry.

Mediace

Vázne vám doma komunikace, nejste schopni se dohodnout? Hrozí vám vážný partnerský konflikt nebo přímo rozchod? Případně se již rozcházíte a nemůžete se shodnout např. na budoucí podobě péče o děti? Vedete podřízené nebo vlastníte firmu a zaměstnanci mezi sebou mají spory, které neumožňují hladké fungování týmu? Možná máte vy sami problémy na svém pracovišti. Mohu vám pomoci ve všech uvedených případech i dalších. Všude tam, kde hraje ústřední roli konflikt a potřeba domluvit se i změnit dosavadní způsob komunikace. Používám především mediační metodu pro dva či více účastníků a facilitaci při práci se skupinou, ale konzultuji i s jednotlivci, kdy rozebíráme všechny aspekty konfliktu a možnosti řešení i vhodné způsoby komunikace. Nejsem uvedená v seznamu zapsaných mediátorů.  

Manažerské poradenství

Poskytuji také poradenství, podporu a koučink pro manažery a majitele menších firem. Můžeme se společně podívat na styl vašeho řízení i komunikace se zaměstnanci a partnery, na strukturu Vaší firmy, nastavení procesů a pracovních pozic, zamýšlený směr rozvoje,  a další témata, která přinesete. 

Na změně pracujeme společně s klientem vždy s ohledem na jeho osobnostní nastavení, potenciál i konkrétní možnosti a podmínky. Přečtěte si podrobnosti o tom, co Vám mohu nabídnout.